מעבד השמיעה RONDO 2

RONDO 2 הינו מעבד השמיעה המתקדם של חברת MED EL, אשר כולו ביחידה אחת, והינו התצורה המתקדמת ביותר הקיימת במעבדי השמיעה ביחידה אחת.

יתרונותיו הרבים מהווים קפיצה נוספת במתן מענה מיטבי לשימוש קל, פשוט, נוח למטופל וטכנולוגית שמיעה ללא פשרה.

מעבד ה-RONDO 2 תומך בתכונות עיבוד השמיעה FS4, ובחיווים מגוונים לנוחות המשתמש.
 

התצורה החדשנית הופכת אותו לפריט טכנולוגי עיצובי בבחירה אישית.

לעיצוב דיסקרטי, ניתן לבחור במגוון כיסויי מעבד, המשתלבים עם השיער ונטמעים בתוכו. בכל עת, ניתן להחליף לכיסויים צבעוניים, מעוצבים ואופנתיים.

 


יתרונות

הטענה אלחוטית – מעבד ה RONDO 2 מוטען באופן אלחוטי. ההטענה מתבצעת בהנחת המעבד על משטח הטענה ללא צורך בהחלפת סוללות. קל כל כך, חסכוני כל כך ושומר על איכות הסביבה.

הטענה של ארבע שעות מאפשרת שימוש רצוף של עד 18 שעות ובמקרה הצורך ישנה אפשרות גיבוי באמצעות MINI BATTERY PACK. המעבד מוכן לשימוש של חמש שנים ללא החלפת הסוללה.

נוחות וקלות בהפעלת המעבד- מעבד ה-RONDO 2 מופעל בלחיצת מגע קלה ללא צורך בפתיחה וסגירה מסורבלת של המעבד. תכונה זו מאפשרת קלות ונוחות לכל האוכלוסיות המשתמשות בשתל שבלול.

 
משקל קל – משקלו של המעבד הינו 14.9 גרם בלבד כולל המגנט והסוללה המובנית. הדבר מאפשר נוחות רבה, תחושה קלה על האוזן ללא הכבדה מיותרת, וצימוד מדויק לשתל.

כמו כן, ניתן לחזק את מיקום המעבד בצמדנים אסתטיים נוספים ובמגוון מגנטים. תכונות אלה מעניקות תחושת בטחון למטופל.


מעבד אסתטי במיוחד -ל RONDO 2 כיסוי אסתטי במיוחד המהווה גם את הפילטר. קיים מגוון רחב של 54 צורות ועיצובים גם בצורת השיער עצמו לדיסקרטיות מרבית.

קישוריות - ל-RONDO 2 קישוריות באמצעות Telecoil המאפשר קלות בשימוש וחיבור למערכות שמע ול-BLUETOOTH.
 

הגנה בפני מים – מעבד ה-RONDO 2 מוגן ומותאם לשהייה במים באמצעות Water Wear, ומאפשר למטופל ליהנות משמיעה מיטבית גם בפעילויות במים. כמו כן שומר על תכונת הsplash  IP54.
 

RONDO 2 הינו קפיצת דרך אמיתית עבור מטופלי שתל השבלול מתוצרת MED EL . 

 

קבלת ייעוץ מקצועי ע"י קלינאי תקשורת מוסמך
חינם וללא התחייבות.

מדטכניקה אורתופון – מומחים לשמיעה!
כל פתרונות השמיעה תחת קורת גג אחת, מכשירי שמיעה, שתלי שמיעה ושבלול, נגישות שמע ועוד רבים אחרים.
מדטכניקה אורתופון הינה החברה היחידה שזכתה במכרזי כל 4 קופות החולים, משרד הביטחון ומשרד הבריאות- להתאמת מכשירי שמיעה לילדים ומבוגרים בכל הגילאים.