מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה מיובאים ומשווקים על ידי מדטכניקה אורתופון

 

המכשירים מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות. מכשירי שמיעה מומלצים, חדשניים, מעוצבים, קלים לתפעול ומספקים תועלת משמעותית ביותר לאיכות חייכם. מכשירים מתקדמים אלו יסייעו לכם בהבנת הדיבור וישפרו את התקשורת שלכם גם במצבי האזנה מורכבים בהם יש רעשי רקע. 

טכנולוגיות עיבוד צלילים פורצות דרך יסייעו בהפחתת המאמץ השמיעתי ויתרמו להגברת עירנותכם. מכשירים בעלי קישוריות מובנית* יאפשרו סנכרון עם מערכות שמע נוספות (סמארטפון, מחשב וכיו"ב) ויחברו אתכם לעולם של צלילים. 

מדטכניקה אורתופון מקבוצת amplifon - החברה הגדולה והוותיקה ביותר המספקת פתרונות שמיעה ושירותי שיקום שמיעה מסובסדים לכל אזרחי המדינה בהתאם לזכאותם.

החברה היא היחידה בארץ אשר זכתה בכל מכרזי קופות החולים מאז ומעולם ומוגדרת כספק מורשה של כל 4 קופות החולים, משרד הבריאות ומשרד הביטחון:

  • משרד הבריאות

  • שירותי בריאות כללית

  • מכבי שירותי בריאות 

  • קופת חולים מאוחדת

  • קופת חולים לאומית

סוגי מכשירי שמיעה למבוגרים, ילדים, בני נוער ותינוקות:

 

מדטכניקה אורתופון מבית אמפליפון מתאימה ללקוחותיה מכשירי שמיעה מומלצים מכל התצורות הקיימות בהתאם לצרכי המטופלים, חוות דעתם המקצועית של קלינאי התקשורת ורצון המטופל.

מכשירי שמיעה זעירים תוך-אוזניים 

מכשירי שמיעה תוך אוזניים - מדטכניקה אמפליפון

מכשירי שמיעה זעירים תוך אוזניים המיוצרים בד"כ בהזמנה מיוחדת על פי גודל וצורת תעלת השמע של המשתמש (התאמה אישית). כל המכשירים הקטנים נבחרים ומותאמים על פי תוצאות בדיקת שמיעה עדכנית, בהתאם לצורכי המשתמש ובהתחשבות ברצון הלקוח.

ישנם מכשירים לשמיעה זעירים ללא צורך בהזמנה מיוחדת, המותאמים לפי רצון המטופל ובהתאם לחוות דעתם המקצועית של קלינאי התקשורת.

מכשירי שמיעה קטנים תוך אוזניים קיימים בשלושה גדלים:

 

  •  (CIC (Completely In the Canal - מכשירי שמיעה קטנים הממוקמים בתעלת השמע
  • ( ITC (In The canal - מכשירי שמיעה קטנים הממוקמים בתעלת השמע
  • (ITE (In The ear - מכשירי שמיעה זעירים הממלאים את אפרכסת האוזן.  

מכשירי שמיעה מאחורי האוזן - Behind The Ear) BTE)

 

מכשירי שמיעה מאחורי האוזן BTE - מדטכניקה אמפליפון

מכשירי שמיעה מאחורי האוזן נבחרים ומותאמים על פי תוצאות בדיקת השמיעה, בהתאם לצורכי המשתמש ובהתחשב ברצון הלקוח.

תחת הקטגוריה של מכשירים מאחורי האוזן ניתן למצוא שני סוגיים ייחודיים:

  • מכשירי שמיעה בהתאמה פתוחה (Open Fitting) 
  • מכשירי שמיעה (RIC (Receiver In the Canal

המכשירים מגיעים בגדלים שונים ובעלי עוצמות שונות ונותנים מענה לטווח רחב של ליקויים בשמיעה (החל מליקויי קל ועד ליקוי עמוק בשמיעה). בנוסף, ישנם מגוון מכשירי שמיעה למבוגרים, תינוקות, ילדים ובני נוער.

המכשירים שמאחורי האוזן פועלים בעזרת הטכנולוגיות הדיגיטליות המתקדמות ביותר ומאפשרים הבנת דיבור מיטבית, איכות צליל טבעית ונוחות שימוש מרבית. מרבית הדגמים כוללים גם מנגנון   Telecoil ו-Bluetooth ומתחברים למערכות FM  אלחוטיות. מכשירי השמיעה ניתנים לשליטה באמצעות אפליקציה סלולרית ומתאפשרת שמיעה איכותית והבנת דיבור טובה דרך הטלפון הנייד, מכשיר הטלוויזיה או כל מערכת שמע אחרת, ישירות באמצעות מכשירי השמיעה המותאמים אישית.

מכשירי שמיעה בהתאמה פתוחה OPEN FIT

מכשירי שמיעה בהתאמה פתוחה (Open Fitting) הינם קבוצת מכשירים מקטגוריית המכשירים מאחורי האוזן (BTE (behind The ear. כמו כל שאר מכשירי השמיעה, הם נבחרים ומותאמים על פי תוצאות בדיקת השמיעה ובהתאם לצורכי המשתמש. סוגי מכשירי שמיעה אלה מגיעים בגדלים שונים ובעלי עוצמות שונות ונותנים מענה לטווח רחב של ליקויים בשמיעה. בנוסף, תוכלו למצוא מגוון מכשירי שמיעה למבוגרים, ילדים, תחנוקות ובני נוער.

מכשירי שמיעה RIC

מכשירים מקטגוריית המכשירים מאחורי האוזן ( BTE (behind The ear . הייחוד של סוגי מכשירי שמיעה אלה הוא שהמגבר (Recieiver) נמצא בקצה הצינורית הנכנסת לתוך האוזן. כמו כל המכשירים, הם נבחרים ומותאמים על פי תוצאות בדיקת השמיעה ובהתאם לצורכי המשתמש. מכשירי השמיעה מומלצים ומותאמים לכל הגילאים : מבוגרים, ילדים ותינוקות, בנוסף, המכשירים מגיעים בגדלים שונים ובעלי עוצמות שונות ונותנים מענה לטווח רחב של ליקויים בשמיעה.

מכשיר שמיעה RIC מאחורי האוזן - אמפליפוןמכשיר שמיעה RIC - אמפליפון מדטכניקה אורתופון

מכשירי שמיעה בהולכת עצם (  Bone conduction  hearing instruments)

מדובר במכשיר שמיעה דיגיטלי אשר מגרה ישירות את עצב השמיעה בהולכת עצם ו"עוקף" את האוזן התיכונה. המכשיר מתאים לירידות שמיעה הולכתיות בהיעדר פתרונות ניתוחיים אחרים. סוגי מכשירי שמיעה אלה מומלצים ומותאמים לאלו הסובלים מהפרשות ודלקות אוזניים חוזרות אשר לא ניתן להתאים עבורם מכשירי שמיעה סטנדרטיים. מכשירי ה- BONE מתאימים במיוחד למצבים בהם יש שינויים מבניים של האפרכסת, תעלת השמע או של האוזן התיכונה. המכשירים מתאימים לפעוטות וילדים הזקוקים לשיקום שמיעה חד צידי או דו צדדי ומותאמים לליקוי שמיעה בדרגה קלה עד חמורה, מכשירי השמיעה מורכבי ע"ג סרט גמיש, קשת ואפילו כובע, ניתן להתאים את מכשירי השמיעה גם למבוגרים במסגרת המשקפיים מתוך מגוון רחב של מסגרות המצוי ברשתותינו.

לקבלת ייעוץ מקצועי ע"י קלינאי תקשורת מוסמך
חינם וללא התחייבות

מדטכניקה אורתופון – מומחים לשמיעה!
כל פתרונות השמיעה תחת קורת גג אחת, מכשירי שמיעה, שתלי שמיעה ושבלול, נגישות שמע ועוד רבים אחרים.
מדטכניקה אורתופון הינה החברה היחידה שזכתה במכרזי כל 4 קופות החולים, משרד הביטחון ומשרד הבריאות- להתאמת מכשירי שמיעה לילדים ומבוגרים בכל הגילאים.