מכשירי שמיעה

 

מכשירי שמע דיגיטליים המיובאים והמשווקים על ידי מדטכניקה אורתופון מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות. מכשירי שמע דיגיטליים, מעוצבים, קלים לתפעול ומספקים תועלת משמעותית ביותר לאיכות חייכם. מכשירים מתקדמים אלו יסייעו לכם בהבנת הדיבור וישפרו את התקשורת שלכם גם במצבי האזנה מורכבים בהם יש רעשי רקע. 

טכנולוגיות עיבוד צלילים פורצות דרך יסייעו בהפחתת המאמץ השמיעתי ויתרמו להגברת עירנותכם. מכשירים בעלי קישוריות מובנית* יאפשרו סנכרון עם מערכות שמע נוספות (סמארטפון, מחשב וכיו"ב) ויחברו אתכם לעולם של צלילים.

מדטכניקה אורתופון מקבוצת amplifon - החברה הגדולה והוותיקה ביותר המספקת פתרונות שמיעה ושירותי שיקום שמיעה מסובסדים לאזרחי המדינה בהתאם לזכאותם.

החברה הינה ספק מורשה קופות החולים, משרד הבריאות ומשרד הביטחון:

משרד הבריאות

מכבי שירותי בריאות 

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים לאומית

קופת חולים כללית - במסלול החזר

 

מכשירי שמע דיגיטליים - מכשיר שמיעה אחד או שניים?

מחקרים קליניים מוכיחים, כי כדי להתקרב ככל האפשר לשמיעה טבעית בעזרת עזרים לכבדי שמיעה, מומלץ להשתמש במכשירי שמע דיגיטליים בשתי האוזניים.
 
עם שני מכשירי שמיעה, הבנת הדיבור בתנאי רעש או בעת שיחה בקבוצה - טובה הרבה יותר.
בעזרת עזרי שמע יש יכולת טובה יותר לזהות את הכיוון שממנו מגיעים קולות, והבנת הדיבור משתפרת.
 
השמיעה ברורה יותר, טבעית ומאוזנת, וההסתגלות למכשירים קלה ומהירה.
 
עוד מוכיחים המחקרים, כי שימוש במכשיר שמיעה באוזן אחת בלבד עלול לגרום להפחתה הדרגתית בהבנת הדיבור באוזן השנייה, בשל חסך שמיעתי הנגרם לאוזן הלא מוגברת. לכן יש חשיבות גדולה לשימוש מכשירי שמיעה בשתי האוזניים.
 
כיום בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, מכשירי שמיעה פועלים בתאום האחד עם השני באופן אלחוטי (e2e Wireless) וישנם מספר רב של טכנולוגיות המאפשרות נוחות שמיעה כגון הנחתת רעשי רקע, הפעלת מערכת מיקרופונים סביבתיים וכיווניים, כך המשתמש יכול לשמוע צלילים מכל הכיוונים (בעזרת המיקרופון הסביבתי), או להתמקד בעיקר בדיבור שמגיע מלפנים (בעזרת המיקרופון הכיווני).
 
המערכות שתפקידן לווסת את קולות הדיבור ואת הרעש מתכווננות אף הן באופן סינכרוני בשני מכשירי שמע דיגיטליים, בהתאם לסביבה השמיעתית.
 
מידע נוסף: שתלי שמע
קבלת ייעוץ מקצועי ע"י קלינאי תקשורת מוסמך
חינם וללא התחייבות.

מדטכניקה אורתופון – מומחים לשמיעה!
כל פתרונות השמיעה תחת קורת גג אחת, מכשירי שמיעה, שתלי שמיעה ושבלול, נגישות שמע ועוד רבים אחרים.
מדטכניקה אורתופון הינה החברה היחידה שזכתה במכרזי כל 4 קופות החולים, משרד הביטחון ומשרד הבריאות- להתאמת מכשירי שמיעה לילדים ומבוגרים בכל הגילאים.