שתלי שמיעה

MED-EL ישראל

לפני כ-40 שנה חוללו המייסדים של MED-EL – ד"ר אינגרבורג וד"ר ארווין הוכמייר – מהפכה בעולם הרפואה עם פיתוח שתל השבלול האלקטרוני הרב־ערוצי הראשון מסוגו בעולם. לא רק שההתקן החדשני הזה איפשר לכבדי שמיעה וחרשים לחזור לשמוע, אלא גם לדבר, לתקשר עם חברים ובני משפחה, לרכוש השכלה ולשפר את איכות החיים באופן שלא היה אפשרי קודם לכן.

במעבר מהיר לימינו, אלפי אנשים ביותר מ־130 ארצות חזרו לשמוע או שומעים בפעם הראשונה בזכות שתלי השמיעה והשבלול של MED-EL. אנחנו משרתים את תושבי ישראל מאז שנת 2000. אנשי המקצוע המסורים ברשת המרפאות ומרכזי התמיכה שלנו בפריסה ארצית יעזרו לך לבחור את פתרון שיקום השמיעה המתאים לך ביותר. אתם בתחילתו של מסע מדהים לשיקום השמיעה.

את הפרטים והכתובות של  מרכזי השירות שלנו ברחבי הארץ תוכלו למצוא כאן. 

מערכות שתלי שמיעה למתן פתרונות לאובדן שמיעה

פתרונות השמיעה שלנו, ובהם המפורטים מטה, מיועדים לטיפול בסוגים שונים ובדרגות שונות של אובדן שמיעה:

 

 

מכירים מישהו עם אובדן שמיעה או מתמודדים עם אובדן שמיעה בעצמכם? פתרונות שיקום השמיעה של MED-EL ישראל יכולים לעזור לכם לחזור לשמוע ולחיות חיים מלאים.

לרגל יום השמיעה, המומחים שלנו ועמית פינקלשטיין, מושתל בשתל שבלול של חברת MED EL, התארחו בתכנית "בוקר בריאות" בהנחיית קרן אן גיימן ברשת 13
לקבלת ייעוץ מקצועי ע"י קלינאי תקשורת מוסמך
חינם וללא התחייבות

מדטכניקה אורתופון – מומחים לשמיעה!
כל פתרונות השמיעה תחת קורת גג אחת, מכשירי שמיעה, שתלי שמיעה ושבלול, נגישות שמע ועוד רבים אחרים.
מדטכניקה אורתופון הינה החברה היחידה שזכתה במכרזי כל 4 קופות החולים, משרד הביטחון ומשרד הבריאות- להתאמת מכשירי שמיעה לילדים ומבוגרים בכל הגילאים.