שתל בהולכת עצם - BoneBridge

שתלי השמיעה בהולכת עצם יכולים למלא את עולמכם במגוון צלילים איכותיים ומהנים. גלו כיצד שתל זה מנגיש את הצלילים לך או לילדך.

שתל בהולכת עצם-   BONEBRIDGE 602 :

למערכת BONEBRIDGE איכות צליל יוצאת מן הכלל, אבל זאת רק ההתחלה. זהו שתל מעוגן העצם המתקדם ביותר בשוק והוא מושתל כולו מתחת לעור. בכלל לא מרגישים אותו!

השתל הייחודי מתאים לילדים מעל גיל 5 ומבוגרים הסובלים מירידה הולכתית או מעורבת בשמיעה. ה-BoneBridge הינה המערכת האקטיבית הראשונה בעולם המושתלת מתחת לעור בשלמותה.

המערכת כוללת מעבד שמיעה חיצוני SAMBA קטן, קל משקל ואסתטי המתמגנת אל השתל פנימי (BCI 602  (Bone Conductive Implant 602

 

 

נוח ויעיל :

BONEBRIDGE הוא שתל שנבנה במחשבה על המשתמשים. השתל נמצא כולו מתחת לעור ללא חשש להיווצרות פצעים או צורך בטיפולים מיוחדים בעור. מעבד השמע החיצוני SAMBA  מורכב על הראש וגודלו הקטן מאפשר הרכבה מתחת לשיער.
והכי חשוב, מערכת BONEBRIDGE מעניקה איכות שמיעה יוצאת מן הכלל. מכשיר אמין המעניק איכות צליל גבוהה ושמיעה נוחה לאורך שנים ארוכות.

 • איכות שמיעה טבעית
 • השתל נמצא כולו מתחת לעור
 • מעבד שמע קטן ומעוצב


כיצד עובדת מערכת BONEBRIDGE ?

במסלול השמיעה הרגיל מתועלים הצלילים מהסביבה דרך האוזן החיצונית והאוזן התיכונה אל האוזן הפנימית. בליקוי שמיעה הולכתי או מעורב, הפגיעה באוזן החיצונית או באוזן התיכונה מונעת מהצלילים להגיע אל האוזן הפנימית בצורה יעילה דרך מסלול השמיעה הרגיל.
במקרה כזה יכולה לעזור מערכת BONEBRIDGE בהולכת עצם לשפר את השמיעה. מערכת BONEBRIDGE קולטת את הצלילים מהסביבה ומעבירה אותם לאוזן הפנימית דרך הרעדת עצמות הגולגולת, כך שהיא עוקפת לגמרי את האוזן החיצונית והאוזן התיכונה הפגועה. במקרה של חירשות חד־צידית, אפשר להשתמש במערכת BONEBRIDGE גם כדי לקלוט קולות מהסביבה בצד של האוזן החירשת ולשלוח אותם לאוזן הפנימית בצד ששומע טוב. והתוצאה? שמיעה משופרת בכל סביבה.

 

 

במחשבה לעתיד הקרוב והרחוק :

השתלת שתל שמיעה היא החלטה שתלווה אותך כל החיים ולכן חשוב לבחור במערכת מהימנה שתתן לך ראש שקט גם בעתיד.  ומה לגבי מעבד הדיבור החיצוני? אם ההתפתחות הטכנולוגית, ניתן יהיה לשדרג את מעבד השמע כדי ליהנות מהחידושים האחרונים בטכנולוגיית עיבוד הצלילים. אל דאגה !!! אין צורך לעבור ניתוח חוזר אלא רק להחליף את המעבד החיצוני המתממשק לשתל הפנימי.

השתל בטיחותי בבדיקות MRI בעוצמה של 1.5 טסלה ללא צורך בניתוח מקדים להוצאת המגנט. כך, נחסכת אי־הנוחות הנלווית ואובדן השמיעה הזמני עד להשתלת המגנט בחזרה. לאחר הבדיקה פשוט מחזירים את מעבד הדיבור וממשיכים בשגרת חיים המלאה ללא מגבלות או קשיים מיותרים

השלבים הבאים :

איך להתחיל? תהליך קבלת שתל בהולכת עצם מורכב מכמה שלבים.

 1. בדיקה
  השלב הראשון הוא סדרת בדיקות שבעזרתן יקבע הצוות הרפואי אם שתל בהולכת עצם הוא פתרון מתאים עבורך. הצוות הרפואי יסביר לך ולבני משפחתך מהם השלבים הבאים
 2. השתלה
  השתלת השתל בהולכת עצם BONEBRIDGE נעשית בניתוח פשוט בהרדמה כללית שנמשך בדרך כלל כשעה. זמן ההתאוששות קצר ורוב המטופלים חוזרים לעמוד על הרגליים כבר למחרת הניתוח. לאחר הניתוח נשארים המטופלים להשגחה בבית החולים יום או כמה ימים נוספים בהתאם למצבם ולטיפול המקובל בבית החולים
 3. הפעלה
  כשבוע עד שבועיים לאחר הניתוח, תהיה לך התאמה ראשונה. האודיולוג יפעיל את מעבד השמע בפעם הראשונה, וזאת תהיה הפעם הראשונה שתוכל או תוכלי לשמוע את הצלילים החדשים שלך. האודיולוג ישנה את הגדרות מעבד השמע ויתאים אותן לטעמך האישי.

 

לפרטים נוספים צרו קשר עם מחלקת השתל:
03-6011520​ | info@medor.co.il | רח' בן יהודה 232, תל אביב

SAMBA
תמונה של SAMBA

SAMBA

MED-EL
>>
לקבלת ייעוץ מקצועי ע"י קלינאי תקשורת מוסמך
חינם וללא התחייבות

מדטכניקה אורתופון – מומחים לשמיעה!
כל פתרונות השמיעה תחת קורת גג אחת, מכשירי שמיעה, שתלי שמיעה ושבלול, נגישות שמע ועוד רבים אחרים.
מדטכניקה אורתופון הינה החברה היחידה שזכתה במכרזי כל 4 קופות החולים, משרד הביטחון ומשרד הבריאות- להתאמת מכשירי שמיעה לילדים ומבוגרים בכל הגילאים.