תצורות שונות למכשירי השמיעה

סוגי מכשירי שמיעה

 

 

 

 

 

 

 

 

מכשירי שמיעה תוך-אוזניים 

מכשירי שמיעה תוך אוזניים מיוצרים בד"כ בהזמנה מיוחדת על פי גודל וצורת תעלת השמע של המשתמש (התאמה אישית). כל מכשירי השמיעה התוך אוזניים נבחרים ומותאמים על פי תוצאות בדיקת שמיעה עדכנית, בהתאם לצורכי המשתמש ובהתחשבות ברצון הלקוח.

מכשירי שמיעה תוך אוזניים קיימים בשלושה גדלים:

 (CIC (Completely In the Canal - מכשירי שמיעה זעירים הממוקמים בתעלת השמע
( ITC (In The canal - מכשירי שמיעה קטנים הממוקמים בתעלת השמע
(ITE (In The ear - מכשירי שמיעה הממלאים את אפרכסת האוזן.  

מכשירי שמיעה זעירים

 

מכשירי שמיעה מאחורי האוזן - Behind The Ear) BTE)

מכשירי שמיעה מאחורי האוזן נבחרים ומותאמים על פי תוצאות בדיקת השמיעה, בהתאם לצורכי המשתמש ובהתחשב ברצון הלקוח. תחת הקטגוריה של מכשירי שמיעה מאחורי האוזן ניתן למצוא שני סוגיים ייחודיים של מכשירי שמיעה: 

מכשירי שמיעה בהתאמה פתוחה (Open Fitting) 
מכשירי שמיעה (RIC (Receiver In the Canal

 

 

 

מכשירי השמיעה מאחורי האוזן מגיעים בגדלים שונים ובעלי עוצמות שונות ונותנים מענה לטווח רחב של ליקויים בשמיעה (החל מליקויי קל ועד ליקוי עמוק בשמיעה). מכשירי השמיעה מאחורי האוזן מותאמים בהצלחה לכל הגילאים: תינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים.

מכשירי שמיעה מאחורי האוזן נבחרים ומותאמים על פי תוצאות בדיקת השמיעה, בהתאם לצורכי המשתמש ובהתחשב ברצון הלקוח. מכשירי השמיעה מאחורי האוזן מגיעים בגדלים שונים ובעלי עוצמות שונות ונותנים מענה לטווח רחב של ליקויים בשמיעה (החל מליקויי קל ועד ליקוי עמוק בשמיעה). מכשירי השמיעה מאחורי האוזן מבית SIEMENS ו-REXTON מותאמים בהצלחה לכל הגילאים: תינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים.

מכשירי השמיעה מאחורי האוזן פועלים בעזרת הטכנולוגיות הדיגיטליות המתקדמות ביותר ומאפשרים הבנת דיבור מיטבית, איכות צליל טבעית ונוחות שימוש מרבית. מרבית דגמי מכשירי השמיעה מאחורי האוזן כוללים גם מנגנון   Telecoil ומתחברים למערכות FM  אלחוטיות. ניתן להוסיף למכשירי השמיעה הללו שלט רחוק המאפשר וויסות עוצמה והעברת ותכניות שמע באופן דיסקרטי ונוח. כמו כן ניתן להשתמש בממשק האלחוטי easyTEK המאפשר שמיעה איכותית והבנת דיבור טובה דרך הטלפון הנייד, מכשיר הטלוויזיה או כל מערכת שמע אחרת, ישירות באמצעות מכשירי השמיעה המותאמים אישית.

 

מכשירי שמיעה בהתאמה פתוחה OPEN FIT:

מכשירי שמיעה בהתאמה פתוחה (Open Fitting) הינם קבוצת מכשירי שמיעה מקטגוריית המכשירים מאחורי האוזן (BTE (behind The ear. כמו כל שאר מכשירי השמיעה, הם נבחרים ומותאמים על פי תוצאות בדיקת השמיעה ובהתאם לצורכי המשתמש. מכשירי השמיעה בהתאמה פתוחה מגיעים בגדלים שונים ובעלי עוצמות שונות ונותנים מענה לטווח רחב של ליקויים בשמיעה (החל מליקויי קל ועד ליקוי עמוק בשמיעה). מכשירי השמיעה בהתאמה פתוחה מבית SIEMENS ו-REXTON מותאמים בהצלחה לכל הגילאים: תינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים.

מכשירי השמיעה מאחורי האוזן פועלים בעזרת הטכנולוגיות הדיגיטליות המתקדמות ביותר ומאפשרים הבנת דיבור מיטבית, איכות צליל טבעית ונוחות שימוש מרבית. מרבית דגמי מכשירי השמיעה מאחורי האוזן כוללים גם מנגנון   Telecoil  ומתחברים למערכות FM  אלחוטיות. ניתן להוסיף למכשירי השמיעה הללו שלט רחוק המאפשר וויסות עוצמה והעברת ותכניות שמע באופן דיסקרטי ונוח. כמו כן ניתן להשתמש בממשק האלחוטי easyTEK המאפשר שמיעה איכותית והבנת דיבור טובה דרך הטלפון הנייד, מכשיר הטלוויזיה או כל מערכת שמע אחרת, ישירות באמצעות מכשירי השמיעה המותאמים אישית.

אנו מציעים מגוון גדול ביותר של מכשירי שמיעה תוך אוזניים הנותנים מענה לטווח רחב של ליקויים בשמיעה (החל מליקויי קל ועד ליקוי חמור בשמיעה). מכשירי השמיעה התוך אוזניים פועלים בעזרת הטכנולוגיות הדיגיטליות המתקדמות ביותר ומאפשרים הבנת דיבור מיטבית, איכות צליל טבעית ונוחות שימוש מרבית. למכשירי השמיעה התוך אוזניים ניתן להוסיף  שלט רחוק המאפשר וויסות עוצמה והעברת תכניות שמע באופן מהיר ונוח. כמו כן ניתן להשתמש בממשק האלחוטי easyTEK המאפשר שמיעה איכותית והבנת דיבור טובה דרך הטלפון הנייד, מכשיר הטלוויזיה או כל מערכת שמע אחרת, ישירות באמצעות מכשירי השמיעה המותאמים אישית.

מכשירי שמיעה RIC:

מכשירים מקבוצת מכשירי שמיעה מקטגוריית המכשירים מאחורי האוזן ( BTE (behind The ear . הייחוד של מכשירי השמיעה האלה הוא שהמגבר (Recieiver) נמצא בקצה הצינורית הנכנסת לתוך האוזן. כמו כל שאר מכשירי השמיעה, הם נבחרים ומותאמים על פי תוצאות בדיקת השמיעה ובהתאם לצורכי המשתמש. מכשירי השמיעה בהתאמה פתוחה מגיעים בגדלים שונים ובעלי עוצמות שונות ונותנים מענה לטווח רחב של ליקויים בשמיעה (החל מליקויי קל ועד ליקוי עמוק בשמיעה). מכשירי השמיעה בהתאמה פתוחה מבית SIEMENS  ו- REXTON מותאמים בהצלחה לכל הגילאים: תינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים.

מכשירי השמיעה מאחורי האוזן פועלים בעזרת הטכנולוגיות הדיגיטליות המתקדמות ביותר ומאפשרים הבנת דיבור מיטבית, איכות צליל טבעית ונוחות שימוש מרבית. מרבית דגמי מכשירי השמיעה מאחורי האוזן כוללים גם מנגנון Telecoil ומתחברים למערכות FM אלחוטיות. ניתן להוסיף למכשירי השמיעה הללו שלט רחוק המאפשר וויסות עוצמה והעברת ותכניות שמע באופן דיסקרטי ונוח. כמו כן ניתן להשתמש בממשק האלחוטי easyTEK המאפשר שמיעה איכותית והבנת דיבור טובה דרך הטלפון הנייד, מכשיר הטלוויזיה או כל מערכת שמע אחרת, ישירות באמצעות מכשירי השמיעה המותאמים אישית.

מכשירי שמיעה בהולכת עצם (Bone)

מדובר במכשיר שמיעה דיגיטלי אשר מגרה ישירות את עצב השמיעה בהולכת עצם ו"עוקף" את האוזן התיכונה. המכשיר מתאים לירידות שמיעה הולכתיות בהיעדר פתרונות ניתוחיים אחרים. המכשירים מותאמים לאלו הסובלים מהפרשות ודלקות אוזניים חוזרות אשר לא ניתן להתאים עבורם מכשירי שמיעה סטנדרטיים. מכשירי ה- BONE מתאימים במיוחד למצבים בהם יש שינויים מבניים של האפרכסת, תעלת השמע או של האוזן התיכונה. המכשירים מתאימים לפעוטות וילדים הזקוקים לשיקום שמיעה חד צידי או דו צדדי ומותאמים לליקוי שמיעה בדרגה קלה עד חמורה. ניתן להתאים את מכשירי השמיעה גם למבוגרים במסגרת המשקפיים מתוך מגוון רחב של מסגרות המצוי ברשתותינו.

 
קבלת ייעוץ מקצועי ע"י קלינאי תקשורת מוסמך
חינם וללא התחייבות.

מדטכניקה אורתופון – מומחים לשמיעה!
כל פתרונות השמיעה תחת קורת גג אחת, מכשירי שמיעה, שתלי שמיעה ושבלול, נגישות שמע ועוד רבים אחרים.
מדטכניקה אורתופון הינה החברה היחידה שזכתה במכרזי כל 4 קופות החולים, משרד הביטחון ומשרד הבריאות- להתאמת מכשירי שמיעה לילדים ומבוגרים בכל הגילאים.