מעבד דיבור RONDO 3

print-iconהדפס

מעבד השמע RONDO 3 קל לתפעול ונוח לשימוש. בזכות יכולת הזרמת שמע אלחוטית מהתקני שמע חיצוניים, טעינה אלחוטית ועם ביצועי השמיעה הטובים בשוק, קל לשמוע טוב לכל אורך היום עם מעבד השמע RONDO 3. הוא פשוט מעבד שמע מצוין.

פשוט עובד, ללא קושי או מאמץ

עם מעבד השמע RONDO 3 קל ונוח לשמוע טוב לכל אורך היום. למעבד השמע זמן סוללה ארוך והוא משנה באופן אוטומטי את הגדרות השמיעה בהתאם לסביבה. מעבד השמע RONDO 3 מעניק שמיעה טובה לכל אורך היום ללא קושי, מאמץ או התערבות מצדך. הוא פשוט עובד.שמיעה יוצאת מן הכלל בכל סביבה ופעילות לכל אורך היום ללא צורך בהתערבות מצדך.

לשוחח בביטחון

מתקשה לשוחח בסביבה סואנת כמו בית קפה? לא עוד! מעבד השמע RONDO 3 מצויד בשני מיקרופונים כיווניים לקליטת הדיבור ומאפשר לך לשקוע בנוחות בשיחה ערה בכל סביבה.

  • טכנולוגיית Adaptive Intelligence

נמאס לך להתעסק עם הגדרות מעבד השמע כל הזמן? מעבד השמע RONDO 3 מצויד בטכנולוגיות Automatic Sound Management 3.0 ו־Adaptive Intelligence לשינוי הגדרות השמיעה באופן אוטומטי, בהתאם לתנאי הסביבה ולשמיעה טובה ללא מאמץ בכל מקום. הוא פשוט עובד!

  • הפחתת רעשים משופרת

רעשי סביבה כמו שריקת הרוח, רעש צלחות או טרטור מנוע הרכב עלולים להקשות על הבנת הדיבור. מעבד השמע RONDO 3 מפחית באופן אוטומטי את רעשי הרקע ומקל על הבנת הדיבור.

מתאים לשימוש עם כל סוגי מכשירי השמיעה

מעבד השמע RONDO 3 מתאים לשימוש עם מכשירי שמיעה מכל הסוגים ושל כל היצרנים מכיוון שמעבד השמע RONDO 3 ומערכות שתל השבלול של MED-EL מדמים שמיעה טבעית. אפשר להתאים בקלות את מעבד השמע RONDO 3 לכל מכשיר שמיעה קיים, כולל זה שכבר יש לך באוזן השנייה. כך נחסכת ממך קניית מכשיר שמיעה חדש ותקופת ההסתגלות אליו. נפלא כמה שזה פשוט!

קל לתפעול

לבדיקת מצב הסוללה של מעבד השמע RONDO 3, כל מה שצריך זה ללחוץ על הכפתור של מעבד השמע עצמו או לפתוח את האפליקציה בטלפון. אין יותר קל ופשוט מזה!

נוחות לכל אורך היום

מעבד השמע RONDO 3 תוכנן להיות נוח וסמוי מן העין. מעבד השמע RONDO 3 לא יושב על גבי האוזן כך שהוא לא מפריע להרכבת משקפיים וקל להסתירו.

חסכון כספי ושמירה על איכות הסביבה

מעבד השמע מופעל באמצעות סוללה נטענת. פירושו של דבר חסכון בכסף, בזמן ופחות פסולת אלקטרונית שפוגעת בסביבה. מעבד השמע RONDO 3 מצויד בסוללת ליתיום־יון נטענת שמחזיקה בקלות יום שלם. מטעינים את מעבד השמע לפני השינה ובבוקר הוא יהיה מוכן ליום מלא של שמיעה נוחה ויוצאת מן הכלל ללא מאמץ.

הזרמת שמע בקלות

שמיעה טובה ונוחה בכל סביבה ופעילות. מכשיר AudioLink מאפשר להזרים שמע בקלות ובאופן אלחוטי מהתקני שמע חיצוניים, משמש כדיבורית או כמיקרופון נייד לשיפור השמיעה. בעזרת מכשיר ה־AudioLink אפשר לצפות בטלוויזיה או בסרטונים בטלפון, להשתתף בפגישת עבודה או לחגוג אירוע משפחתי בקלות וללא מאמץ.

שליטה מלאה בלחיצת כפתור

אפשר לשלוט על הגדרות מעבד השמע RONDO 3 בשתי דרכים: באמצעות השלט הרחוק FineTuner Echo או אפליקציית AudioKey 2. לאפליקציית AudioKey 2 ממשק אינטואיטיבי וקל לשימוש שדרכו אפשר לשלוט בכל הגדרות מעבד השמע ולקבל חיווי בזמן אמת על מצב הסוללה.

וזה עוד לא הכול! אפשר להפעיל את אפליקציית AudioKey 2 במצב הורה שדרכו יכולים ההורים לבדוק את שמיעת הילדים ולשנות את הגדרות מעבד השמע ישירות ממכשיר הטלפון שלהם. כמו כן, בעזרת האפליקציה אפשר לבדוק מהן ההגדרות שבהן השתמשת הכי הרבה ואפילו לאתר דרכה את מעבד השמע RONDO 3 אם שכחת היכן הנחת אותו – וכל זה תמיד איתך בכיס ללא צורך בשלט הרחוק.

 RONDO 3