מעבד דיבור SONNET 2

מותג - MED-EL
print-iconהדפס

מעבד השמע לא צריך להכתיב את סדר היום וסגנון החיים שלך! מעבד השמע SONNET 2 מלווה אותך לכל אורך היום ללא מגבלות או קשיים. הוא נוח להרכבה, מתחבר בקלות למכשיר הטלפון שכבר יש לך ומעניק איכות שמיעה יוצאת מן הכלל בכל סביבה או פעילות.

 

שמיעה ללא מאמץ

מעבד השמע SONNET 2 בנוי להעניק את איכות השמיעה הטובה ביותר בכל סביבה. מסעדה רועשת, הופעה או סתם בשעת הליכה ברחוב ביום שבו נושבת רוח ערה, עוזר לך מעבד השמע SONNET 2 לשמוע היטב את המתרחש סביבך:

  • טכנולוגיית Adaptive Intelligence

מעבד השמע SONNET 2 מזהה את תנאי הסביבה ומתאים באופן אוטומטי את הגדרות השמיעה בהתאם ללא כל התערבות מצדך.

  • הפחתת רעשים

מבית קפה סואן ועד לנביחת כלב טורדנית ברקע, מעבד השמע SONNET 2 מסנן ומפחית רעשי רקע לא רצויים, ומאפשר לך לשוחח בביטחון וללא קושי בכל סביבה.

  • טכנולוגיית FineHearing

טכנולוגיית קידוד הצלילים FineHearing מיועדת לעזור לך לשמוע גם את הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. מהאזנה למוזיקה האהובה עליך ועד לשמיעה צלולה וטבעית של קולות החברים ובני המשפחה. לשמוע את העולם שמסביבך בדיוק כפי שהוא.

 

הזרמת שמע בקלות

קל ופשוט לחבר את מעבד השמע לכל מכשיר טלפון חכם או טאבלט ולהזרים ממנו את השמע ישירות אל מעבד השמע. כל מה שצריך זה להתקין את כיסוי AudioStream על מעבד השמע SONNET 2 כל מה שצריך זה להרכיב את כיסוי AudioStream על מעבד השמע ולהזרים את השמע באופן אלחוטי ממכשיר טלפון או טאבלט ישירות לאוזניים שלך.

לשימוש בימודאלי

כבר יש לך מכשיר שמיעה באחת האוזניים? מצוין! אפשר להשתמש במעבד השמע SONNET 2 לצד כל סוגי מכשירי השמיעה מכיוון שמערכת שתל השבלול שלנו מדמה שמיעה טבעית. כמו כן, אם מכשיר השמיעה שלך תומך בהזרמת שמע אפשר להזרים שמע לשתי האוזניים בו־זמנית. כל מה שצריך זה מכשיר AudioStream וטלפון חכם*.

 

השליטה בידיים שלך

אין עוד צורך להסתובב עם שלט רחוק. באמצעות אפליקציית AudioKey 2 אפשר לשנות את הגדרות מעבד השמע SONNET 2 בלחיצת כפתור ישירות ממכשיר הטלפון שלך, ובהן עוצמת הקול, רגישות המיקרופון, בחירת תכנית.

כמו כן, בעזרת אפליקציית AudioKey 2 אפשר גם לעקוב אחרי נתוני השימוש במעבד השמע SONNET 2, כולל כמה שעות הרכבת אותו בכל יום. ואם שכחת היכן הנחת את מעבד השמע, פונקציית 'איתור מעבד השמע שלי' תעזור לך להיזכר היכן השתמשת באפליקציה לשינוי הגדרות מעבד השמע בפעם האחרונה.

התאמה לטעמך האישי

אפשר לעצב את מעבד השמע SONNET 2 בהתאם לסגנונך וטעמך האישי. עם אינספור שילובי צבעים מלאי חיים קל ופשוט להעניק למעבד השמע SONNET 2 שלך מראה ייחודי.

כל מה שצריך זה לפתוח את כלי עיצוב סדרת מעבדי השמע SONNET ולהתחיל לעצב את מעבד השמע SONNET 2 שלך.

אטום למים

אין צורך לחשוש מחשיפת מעבד השמע SONNET 2 לגשם, מים או לחות! מעבד השמע SONNET 2 אטום למים ומוגן מפני חדירת טיפות מים, רסס מים או לחות כך שאפשר לצאת לריצה ללא חשש שייגרם נזק למעבד השמע בשל גשם, ממטרות או זיעה.

וגם בילוי בבריכה, בחוף היום או עיסוק בענפי ספורט מים לא נמצאים מחוץ לתחום. כל מה שצריך זה להרכיב את כיסוי WaterWear האטום למים על מעבד השמע וליהנות משמיעה יוצאת מן הכלל במשך שעות בבריכה או בחוף הים.

חיי סוללה ארוכים

מעבד השמע SONNET 2 מופעל באמצעות סוללות בעלות צפיפות אנרגטית גבוהה כך שכל טעינה או החלפת סוללה מספיקה לכמה ימים של שימוש. לקבלת זמן השימוש הארוך ביותר, מומלץ להשתמש בסוללות כפתור אבץ־אוויר חד־פעמיות. לחילופין, אפשר להפעיל את מעבד השמע SONNET 2 גם באמצעות סוללה נטענת.

 

SONNET 2

מעבד שמע שמלווה אותך לכל אורך היום ללא מגבלות או קשיים

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר עם מחלקת השתל:

03-6011520​ | info@medor.co.il | רח' בן יהודה 232, תל אביב

 SONNET 2