שתל שבלול SYNCHRONY

להחליט על העתיד!

בעוד אנו מרכיבים ומתנהלים כל יום עם המעבד החיצוני, השתל הפנימי הוא היחידה החשובה באמת.

למעשה, השתל הפנימי הוא שאחראי על איכות השמיעה. את מעבד הדיבור ניתן יהיה להחליף ולשדרג בכל רגע, לעומתו, שתל השבלול יהיה בשימוש לאורך שנים. לכן, חשוב לבחור שתל שבלול שיספק שמיעה מצוינת עכשיו ובעתיד.

שתל SYNCHRONY משלב בתוכו את שלושת הטכנולוגיות הייחודיות (TRIFORMANCE) המעניקות שמיעה טבעית יותר בכל סביבת האזנה.

בזכות מבנה ייחודי וא-טראומתי של האלקטדורות ניתן לשמר את מבנה השבלול (STRUCTURE PRESERVATION ) ובכך להבטיח שימור מבנים חיוניים לעתיד.

בהתאם לצורך ובהתאמה אישית קיים מגוון רחב של שתלים באורכים שונים.

מבנה האלקטורודות מאפשר למנתח להחדיר אלקטרודות ארוכות המאפשרות כיסוי מלא של השבלול לחוויית שמיעה טבעית יותר (COMPLETE COCHLEAR COVRAGE).

לבסוף, בזכות טכנולוגיית קידוד השמיעה FINEHEARING מתאפשרת תפיסה עשירה וחדה של שמיעה בכל התדרים ובדגש על קידוד התדרים הנמוכים (FS4) החשובים כל כך להנאה ממוזיקה והבנת דיבור במצבים מאתגרים כמו סביבה רועשת או ריבוי דוברים.

בדיקת MRI - ממחקרים רפואיים עולה כי אדם עובר או עתיד לעבור לפחות פעם אחת בחייו בדיקת MRI.

לכן, חשוב כל כך, ששתל השבלול יהיה עמיד בפני בדיקת MRI ברזולוציה נמוכה וגבוהה, בלי מגבלה.

שתל שבלול SYNCHRONY מעוצב ומתוכנן בדיוק לכך. המגנט הייחודי, הראשון מסוגו בעולם, מתכוונן בהתאמה לשדה המגנטי ועמיד בבדיקות MRI ברזולוציה של עד 3 טסלה.

עמידות לאורך זמן – MEDEL מחויבת לאיכות ושקיפות. בשנת 2006 הוצגו לראשונה שתלי הטיטניום המהפכניים, הדקים והקלים בעולם. MEDEL שומרת, לאורך השנים, על איכות בלתי מתפשרת.

שתלי השבלול מיוצרים עם מחשבה לעתיד הקרוב והרחוק. כך שבכל שדרוג של מעבד הדיבור, היום, מחר ובעוד 10 שנים, שתל השבלול המושתל יתפקד בהתאמה מוחלטת.

לפרטים נוספים צרו קשר עם מחלקת השתל:

03-6011520 info@medor.co.il | רח' בן יהודה 232, תל אביב

 
קבלת ייעוץ מקצועי ע"י קלינאי תקשורת מוסמך
חינם וללא התחייבות.

מדטכניקה אורתופון – מומחים לשמיעה!
כל פתרונות השמיעה תחת קורת גג אחת, מכשירי שמיעה, שתלי שמיעה ושבלול, נגישות שמע ועוד רבים אחרים.
מדטכניקה אורתופון הינה החברה היחידה שזכתה במכרזי כל 4 קופות החולים, משרד הביטחון ומשרד הבריאות- להתאמת מכשירי שמיעה לילדים ומבוגרים בכל הגילאים.